Ina In The City

Świetny i tani krem nawilżający

Jak prawie każda kobieta, uwielbiam kosmetyki. Nie da się ukryć, że w swoim życiu wydałam trochę pieniędzy na te produkty  Zawsze staram się być na bieżąco z nowościami, próbuję, testuję i sprawdzam na sobie, bo moja skóra jest bardzo wymagająca.

Odkąd zostałam mamą, moje priorytety co do wydawania pieniędzy trochę się zmieniły  Nie oznacza to, że nie dbam o siebie i nie korzystam z dobrodziejstwa przemysłu kosmetycznego. Oznacza to, że staram się wydawać swoje pieniądze rozsądnie, nie przepłacać, ale jednocześnie czuć zadowolenie z zakupionej rzeczy.

I dzięki temu podejściu odkryłam świetny krem do twarzy, naprawdę najlepszy jaki miałam do tej pory 

Ten krem to instant moisture+ cream  lekki krem z kompleksem aktywującym nawilżanie firmy Sephora.

 

 

Tak, to produkt Sephora. Nigdy nie byłam szczególnie przekonana do kosmetyków tej firmy, a tu proszę, takie zaskoczenie.

To jest krem na dzień, świetnie nawilżający, wzbogacony kompleksem aktywującym działanie kwasu hialuronowego. Jak podaje strona www, krem natychmiastowo nasyca skórę kwasem hialuronowym, aby intensywnie ją nawilżyć. I to jest absolutnie prawda. Odkąd stosuję ten krem, moja skóra jest nawilżona, wygładzona i bardziej rozjaśniona. Cena kremu jest rozsądna, około 65 zł. A co najważniejsze – ze sprawdzonych źródeł wiem, że producentem tego kremu jest jedna z ekskluzywnych firm kosmetycznych, a Sephora sygnuje go swoim logo. Więc po co przepłacać, skoro w dobrej cenie mamy krem z bardzo dobrym składem i świetnym działaniem 

 

Komentarze